කාන්තාවන්ගේ ඇත්ත ප්‍රශ්ණ කතා කරපු නිදහස උදෙසා කාන්තා ව්‍යාපාරයේ කාන්තා දින සැමරුම ( වීඩියෝ )

Click to
follow

කාන්තාවන්ගේ ඇත්ත ප්‍රශ්ණ කතා කරපු නිදහස උදෙසා කාන්තා ව්‍යාපාරයේ කාන්තා දින සැමරුම ( වීඩියෝ )

2020.03.08 දින නිදහස උදෙසා කාන්තා ව්‍යාපාරය ජාත්යන්තර කාන්තා දිනයට සමගාමීව කොළඹ ලිප්ටන් වටරවුම අසලින් පා  ගමනක් සංවිධානය කර තිබූ අතර මෙම පා ගමනින් පසු කොළඹ මහජන පුස්තකාලයේදී “විදෙස් වහල් ශ්‍රම කොල්ලයේ ලේ කදුලු හා කාසි“ යනුවෙන් කෘතියක් එළි දැක්වීම සිදු කරන ලදී.

එහිදී අදහස් දැක්වූ නිදහස උදෙසා කාන්තා ව්‍යාපාරයේ ජාතික සංවිධායිකා හේමමාලි අබේරත්න...
Image may contain: 20 people, crowdImage may contain: one or more people and indoorImage may contain: 9 people, people standingImage may contain: 5 people, people standingImage may contain: 4 people, people standingImage may contain: 1 person, on stage, standing, shoes, child, indoor and outdoor
....


අදහස්

2 + 13 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.
අදහස් දැක්වීම් 0