මාධ්‍යවේදියා - 11:01


English English සිංහල සිංහල

 

A24 ප්‍රවෘත්ති ඒජන්සියේ මෙහෙයුම් කටයුතු ශ්‍රී ලංකාව දක්වා පුළුල් කරයි

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img
A24 ප්‍රවෘත්ති ඒජන්සිය 2021 ජූනි මාසයේදී සිය මෙහෙයුම් කටයුතු ශ්‍රී ලංකාව දක්වා පුළුල් කර ඇත. එහි ප්‍රතිඵලයක් වශයෙන්, විකාශකයින්ට සහ ප්‍රවෘත්ති වෙබ් අඩවිවලට ජාත්‍යන්තර හා දේශීය ප්‍රවෘත්ති ලබා දීම සිදුවේ.
 
Q1 A24 දේශීය හා ජාත්‍යන්තර ප්‍රවෘත්ති සඳහා සපයන ලද ප්‍රවෘත්තියක් වන A24 සිය සුවිශේෂී ප්‍රවේශය තුළින් අපක්ෂපාතී, තීක්ෂණ බුද්ධිමත් හා කාලෝචිත ප්‍රවෘත්ති සහ සිදුවීම් වාර්තා ඉදිරිපත් කිරීම සඳහා කැපවී සිටින බැවින් ශ්‍රී ලංකාවේ මාධ්‍ය, රූපවාහිනී සහ වෙබ් අඩවි ගණනාවකටම විශ්වාසදායක ප්‍රවෘත්ති සපයන්නෙකු බවට පත්ව ඇත.
 
“ඉරාකය, ලිබියාව, සිරියාව, සෝමාලියාව, සහ යේමනය වැනි උණුසුම් කාලගුණික, යුද කලාප සහ ගැටුම් සහිත ප්‍රදේශවලත් පළමු කාර්තුවේදී අපි පෞද්ගලික හා රාජ්‍ය අංශයේ ඉහළ පෙළේ ප්‍රධාන ධාරාවේ ප්‍රවෘත්ති ආයතන සහ වෙබ් අඩවි සමඟ හවුල් වී ඇත්තෙමු.
 
“අපි ලංකාවේ තරමක් නව ප්‍රවෘත්ති ඒජන්සියක් වන අතර එය හොඳ ප්‍රගතියක් වන බැවින් Q2 හි වඩා හොඳ ප්‍රතිඵල බලාපොරොත්තු වෙමු.
 
“අපක්ෂපාතී ප්‍රවෘත්ති ජනතාව අතරට ගෙන යාම සඳහා ප්‍රාදේශීය මාධ්‍ය සමඟ හවුල් වීමට අපි බලාපොරොත්තු වෙමු.
 
“අපේ කතන්දර පදනම් වී ඇත්තේ කාලීන සිදුවීම්, මානුෂීය, ආර්ථික හා සමාජීය ප්‍රවෘත්ති මතය,”යනුවෙන් ශ්‍රී ලංකා කළමනාකාරිනී ජයනි සමරක්කොඩි මහත්මිය පැවසුවාය.
 
“ශ්‍රී ලංකාවේ විශ්වාසය තැබිය හැකි ප්‍රවෘත්ති සපයන්නෙකු බවට පත්වීමේ අපේ ප්‍රගතිය ගැන අපි සතුටු වන අතර, ප්‍රසිද්ධ මාධ්‍ය ගණනාවක් සමඟ ලබා දුන් විශාල සහයෝගයට ස්තූති කරන අතර Q2 හි වැඩි දියුණුවක් බලාපොරොත්තු වෙමු,” යනුවෙන් මොහොමඩ් එල්. අජ්ලෝනි, A24 ප්‍රවෘත්ති ඒජන්සිය වෙනුවෙන් පැවසීය.
 
A24 ප්‍රවෘත්ති ඒජන්සිය හා සම්බන්ධ වීමට: [email protected]
- Advertisement -spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news